Ertan Aytekin

Gayrimenkul Danışmanı

1970 Berlin doğumluyum, evliyim ve bir oğlum var. İ. T. Ü. Maden Mühendisliği mezunuyum. Devamında Marmara Üniversitesi Sermaye piyasası ve Borsa Uzmanlığı ile İstanbul Üniversitesi’nde Çağdaş İşletme eğitimi aldım.

Farklı sektörlerde, firmaların satış/pazarlama, kurumsal müşteri departmanlarında toplam 21 yıl boyunca deneyim kazanarak faaliyet gösterdim.

Yıllar boyunca edindiğim kurumsal deneyimimi, Zekeriyaköy Century21 AÇI GAYRİMENKUL’de emlak konusunda değerlendirmeye başladım. Portföyüme kattığım gayrimenkullerin her birine, ayrı ayrı pazarlama stratejileri geliştirerek, satışlarını veya kiralama işlemlerini gerçekleştirdim.

Portföyler

Yorumlar

Emrah MAMUŞ

Satış öncesi ve sonrası Ertan bey her konuda çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederim.Güvenilir,dürüst ve işini iyi yapan bir emlakçı.

Aynur Özbilgen

Evimizin kiralanma sürecinde gelen teklifleri doğru değerlendirip bize çok yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. Kesinlikle güven veren bir süreçti. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Fatma Hoşgör Tekeşin

Ertan bey, çözüm odaklı yaklaşımınız sayesinde istediğimiz gibi bir sonuç elde ettik. Teşekkürler yeniden.

Deniz Korkmaz Özpür

Ertan Beyin profesyonelligi ve cozum odakli yaklasimi sayesinde cok hizlica evimizi tuttuk. İlk andan son ana kadar keyifle ve kolaylikla kendisiyle calistik. Esim ve kendim adina Kendisine teşekkür ederim

Yorum Yap